Gizlilik

Telif Hakkı

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin, malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'ye aittir.

Bu internet sitesinden sağlanan bilgiler, sadece bilgi edinme amacıyla kullanılabilirler. Bilgiler, Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılmazlar.

BİST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST 'ye ait olup, tekrar yayınlanamaz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş., bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

 

Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş., bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değişitirme hakkını saklı tutar.

 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Üyelikten Ayrılma

Gönderilen elektronik postaların alt kısmında bulunan “Günlük Bülten, raporlar ve haberleri almak istemiyorsanız” linkine tıklayarak rapor gönderim listesi üyeliğinden ayrılabilirsiniz.

Kurum Bilgileri

Şirket Ünvanı: Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Adresi: Büyükdere Cad. Yapı Kredi Plaza A Blok Levent 34330 Beşiktaş-İstanbul

Telefon: 90 (212) 319 80 00

Fax: 90 (212) 264 14 09

E-mail: musterihizmetleri@ykyatirim.com.tr

Başa Dön